شروع آموزش مقدماتی تا پیشرفته زبان انگلیسی

خوش آمدید، در اینجا ما به شما کمک می کنیم که فرایند خودآموز آموزش زبان انگلیسی را به صورت اصولی و آکادمیک شروع کنید در شروع کار لازم است که یکسری موارد را باهم بررسی کنیم. به صورت کلی شما باید فرایند آموزش زیر را طی کنید تا بتوانید بعد یک سال به مهارت کافی برای مکالمه و آمادگی  برای آزمون آیلتس یا تافل درست پیدا کنید.

1 مشاهده آموزش و تمرین گرامر به صورت روزانه به مدت نیم ساعت
2 مشاهده آموزش مکالمه به صورت روزانه به مدت نیم ساعت
3 تمرین دایره لغات به صورت یک روز در میان به مدت 15 دقیقه 
4 تمرین نوشتار به صورت یک روز در میان به مدت 15 دقیقه 
5 خواندن کتاب داستان به صورت روزانه به مدت 15 دقیقه 

حالا ما به صورت کلی روزانه یک و نیم ساعت تمرین داریم و می توانیم فعالیت های زیر را به صورت پراکنده در طول روز انجام دهیم.

1 مشاهده فیلم و سریال به زبان انگلیسی 
2 گوش دادن به آهنگ های انگلیسی
3 مشاهده اخبار انگلیسی
4 مکالمه با دوستان به صورت انگلیسی هر چند به صورت مبتدی
5 گوش دادن به پادکست ها و داستان های انگلیسی 

خب ما باید این برنامه ها را به صورت روزانه و مستمر انجام بدیم ولی الان یک سوال وجود داره از کجا شروع کنیم؟

اینجای کار با ما 

ما پکیج های آموزشی را بررسی کرده و از مقدماتی تا پیشرفته برای شما دسته بندی کردیم و به ترتیب برای شما قراردادیم.

English For You

این پکیج آموزش شامل 80 قسمت یک ساعتی می باشد و از کامل مبتدی شروع می شود و تا پیشرفته ادامه دارد.

این دوره شاید قدیمی باشد اما همچنان یکی از دوره های بسیار جذاب و کاربردی زبان انگلیسی است که با زبانی شیوا و راحت مطالب را آموزش می دهد تمرین های پرتکرار، استفاده از تصاویر، تمرین های لحظه ای یکی از جذابیت ها و مزیت های این دوره است.

The Great Courses English Grammar Boot Cam

در دوره آموزشی The Great Courses English Grammar Boot Camp با آموزش گرامر انگلیسی اشنا خواهید شد.

این دوره یک دوره کامل برای آموزش دستور زبان انگلیسی میباشد. دستور زبان یا گرامر برای بسیاری از ما، یادآور خاطراتی از سرزنش کردن معلمان و کشمکش با قوانین گنگ و پیچیده زبان رسمی میباشد. ولی واقعا دستور زبان چیست؟ در حقیقت دستور زبان پایه جدایی ناپذیر سبکی که ما مینویسیم و میخوانیم است. همچنین، یک آگاهی شفاف از دستور زبان، میتوانید امکانات وسیعی را برای لذت بردن شما در زبان انگلیسی و مهارت هایتان برای استفاده از آن (در هر دو حالت صحبت کردن و نوشتن) بوجود بیاورد. دستور زبان پایه نویسندگی است و پایه زبانی قدرتمند و ریزبینانه در دستور زبان و استفاده از آن، به طور معنا داری منابع شما را برای اصطلاحات شفاهی، ناوبری موشکافانه زبان و دست یابی به شفافیت در ارتباط و قدرت ادبی گسترش خواهد داد.

English Speaking Complete English Language Mastery

در دوره آموزشی Udemy English Speaking Complete: English Language Mastery با آموزش زبان انگلیسی اشنا خواهید شد.

این دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی می باشد که بر توسعه بافت واژگانی زبان آموز و قواعد گرامری ساده و کاربردی تمرکز دارد. برای یادگیری زبان انگلیسی و بهبود مهارت مکالمه تکنیک ها و منابع آموزشی مختلفی وجود دارد اما هیچکدام از آن ها نتوانسته است مشکل مکالمه زبان آموزان را آن طور که انتظار می رود حل کند. این مجموعه آموزشی به صورت اختصاصی برای زبان آموزان تازه کار و مبتدی طراحی شده است و در صورت مطالعه دقیق منابع آموزشی آن و پیروی از تکنیک ها می تواند شما را تا سطح پیشرفته یعنی A1 – C2 پیش ببرد. برای یادگیری و تسلط بر مهارت مکالمه، مطالعه مثال ها و دیالوگ های واقعی بسیار تاثیر گذار است و می تواند زبان آموز را با ساختار های گرامری و جمله پردازی زبان انگلیسی آشنا کند.

Udemy Master Native English Speaking Skills Grammar and More

در دوره آموزشی Udemy Master Native English | Speaking Skills, Grammar, and More با آموزش صحبت کردن انگلیسی محلی آشنا خواهید شد.

این دوره مجموعه آموزش تصویری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی می باشد. اگر شما قصد دارید بصورت خودآموز و با تماشای آموزش های تصویری در خانه زبان انگلیسی را یاد بگیرید، این دوره به بهترین شکل برای شما آماده شده است. در این دوره تصویری زبان انگلیسی به شکل روان و قابل فهم به شما ارائه شده است. شما با تماشای آموزش های این دوره مهارتهای گفتاری و شنیداری و دستور زبان را از سطح پایه و ابتدایی شروع به یادگیری خواهید کرد.

Coursera Learn English Advanced Grammar and Punctuation Course

در دوره آموزشی Coursera Learn English: Advanced Grammar and Punctuation Specialization با آموزش انگلیسی: گرامر و نقطه گذاری پیشرفته آشنا خواهید شد.

این دوره مجموعه آموزشی گرامر پیشرفته و نشانه گذاری متون در زبان انگلیسی است که توسط آکادمی کورسرا منتشر شده است. یادگیری ساختارها و قواعد گرامری پیچیده تاثیر بسزایی در بیان و نگارش متون آکادمیک داشته و می تواند به شما در تنوع بخشیدن به متون و سخنرانی ها کمک های شایانی بکند. این مجموعه آموزشی دنباله ای بر مجموعه Learn English: Intermediate Grammar specialization است که مباحث مقدماتی تا متوسط را پوشش داده بود. از جمله مهم ترین مباحث این مجموعه می توان به جمله واره های اسمی و جملات شرطی اشاره کرد. تلفیق افعال مختلف مانند گذشته و حال کامل و به کار بردن آن ها در یک جمله و نشانه گذاری صحیح جملات و پاراگراف ها تنها بخشی از مهارت های ارزشمندی است که در این مجموعه فرا خواهید گرفت.

Udemy 300 Phrasal Verbs Spoken English Vocabulary 4 Conversation

در دوره آموزشی Udemy 300+ Phrasal Verbs |Spoken English Vocabulary 4 Conversation با آموزش 300 افعال مرکب انگلیسی اشنا خواهید شد.

این دوره آموزش مکالمه پیشرفته و افعال عبارتی در زبان انگلیسی می باشد که توسط آکادمی یودمی منتشر شده است. در این دوره آموزشی بیش از 300 فعل عبارتی به صورت کاملا ویدیویی و با شاهد مثال ها و جمله های مختلف آموزش داده شده و مورد بحث قرار خواهد گرفت. تمامی فعل های آموزش داده شده در انگلیسی محاوره ای و رسمی کاربرد داشته و دامنه لغات شما را تا حد زیادی گسترش خواهد داد. میان افعال رسمی و غیر رسمی تفاوت قائل شده و هر کدام در جلسات و ویدیوهای جداگانه آموزش داده خواهند شد.

تبریک !! شما الان آماده هستید تا آموزش های مربوط به آیلتس یا تافل رو شروع کنید